26 Янв, 2021

On-line події або нова івент-реальність

Чи є “життя” після локдауну? Є! І навіть під час нього!

Підбиваючи підсумки дуже незвичного року, оцінюючи той вплив, якого завдала пандемія усім бізнесам та бізнес-процесам в Україні і світі, будемо чесними — є позитив в кожній нестандартній ситуації.

Погодьтеся — при яких ще умовах ми б змогли побачити таку кількість креативних рішень (у будь-яких сферах бізнесу, до речі) та миттєвих реакцій. Так, багато бізнесів зазнали дуже суттєвих втрат і навіть змушені були закритися. Але всі ці “принади” нового часу більше відчули на собі консервативні оффлайн структури, які не були готові змінюватися та впроваджувати нові канали комунікації та ведення бізнесу. А час змін незворотньо наближався.

Взяти, наприклад, історію Amazon або ZOOM. Найбільшого успіху вони досягли, звичайно, у період пандемії, але й до неї довго “нарощували м’язи”. Тобто, перехід в оn-line тривав вже давно і передумови для розвитку також були закладені не рік тому, але пандемія та всесвітні локдауни, звичайно, сильно прискорили успіх оn-line орієнтованих компаній.

Цілком зрозуміло, що всі ті самі процеси відбулися і в Україні. Якщо говорити про івент індустрію та більш широку індустрію розваг, то тут мала місце (і досі триває) нечуваних розмірів криза. Ще на початку карантину практично 100% оффлайн подій було скасовано. Деякі експерти говорять про скорочення ринку у сотню разів. Зрозуміло, що на певний час галузь практично припинила існування. Але ж саме життя не зупинилось з настанням карантину. І, як би дивно це не звучало, ми отримали нові можливості.

А саме, ми зрозуміли, що найближчим часом усе, чого буде потребувати ринок — це оn-line продукти. Це стало очевидним і для нас в Magic Factory. Тому, з настанням першого локдауну навесні цього року, ми почали планувати та розробляти концепт оновленого івент-напрямку.

Звичайно, спочатку багато чого робили навмання, адже ніякого досвіду не було не тільки у нас, а і взагалі ні в кого поруч. Зрозуміло, були й труднощі. Але куди ж без них на початку нового шляху. Нам і раніше доводилось виконувати складні завдання, але складнощі тільки вдосконалюють. Тепер же серед наших нових можливостей ще й сучасні шоу у поєднанні з професійним звуком та зйомками, а також традиційні для оффлайн івентів режисура, постановки та організація. І той факт, що буквально вчора нічого не віщувало такого стрімкого розвитку, вражає навіть нас. Але все колись буває вперше, і тепер ще й цей напрямок ми готові представити до ваших послуг.

Один з нових великих та показових кейсів — організація та проведення щорічної церемонії нагородження переможців Рейтингу Юридичного ринку від ЛІГА ЗАКОН. Рейтинг проводиться щороку та є одним з найвідоміших та шанованих у цьому професійному середовищі. Тому вітчизняні юридичні компанії мають за честь опинитися в ньому. Тож, увага, прикута до події, посилює відповідальність і до церемонії у тому числі.

Зрозуміло, що в цьому році проведення традиційної церемонії було неможливо. А порушення законодавства для такої великої кількості юридичних компаній було б занадто дивним жартом. Тому вибір зупинився на оn-line церемонії. Забігаючи наперед, скажемо, що в результаті аудиторією церемонії (тобто ті, хто подивився трансляцію) стали майже 10 000 чол. Для порівняння, в минулому році в залі було присутньо близько 200 гостей.

Трансляцію можна було подивитись на YouTube чи у Facebook. Зв’язок з переможцями організовувався за допомогою ZOOM.

Показовим є ще й приклад колаборації двох “стихій” — класичного івент-агентства та новітнього  високотехнологічного шоу, яке зробило можливим проведення сучасного дійства. Для створення нового концепту церемонії знадобилося два тижні підготовки, креативна локація, талановита робота операторів, звукорежисерів та велика кількість знімальної техніки. Ефект присутності створювала наявність ведучих (зрозуміло — церемонія все ж таки) та видовищні шоу-номери. Насправді, вже після півгодинного перегляду церемонії наші глядачі зізнавалися, що забули про те, що дивляться церемонію сидячи у себе вдома на дивані або в офісі. Яскраве та незвичне видовище у підсумку не залишило байдужим жодного глядача.

Звичайно, доволі складно за допомогою кількох речень розповісти про весь наш досвід по створенню нової концепції розваг. Тому про це плануємо незабаром розповісти окремо, з усіма подробицями. Життя триває, але триває і всесвітня пандемія. А це означає, що ми будемо бачити та створювати все більшу кількість оn-line івентів різного калібру та напрямку. А, отже, знадобиться досвід колег та найуспішніші кейси флагманів індустрії. Тому далі буде.

 

Для чого це все вам і куди звертатись?

Якщо ви дочитали до цього моменту, ви точно прогресивна людина, яка прагне пізнавати щось нове, не ниє та не скаржиться на життя та обставини. Бо, як ми бачимо, для цікавого та різноманітного життя у нас зараз є все! І буде ще більше.

Тобто, прямо зараз ви можете організувати абсолютно будь яку подію, від корпоративу до професійного семінару або мотивуючої сесії, обмежуючись лише своєю уявою. Безліч можливостей з оформлення та навіть майданчиків для проведення — зараз можливо все. Адже спроектувати ваш простір та провести подію в індивідуальному дизайні/зображенні також простіше простого. До речі, тут є трохи корисної інформації на правах дружнього партнерства. Щодо майданчику для проведення ваших оn-line зустрічей (в першу чергу, професійних), з усією відповідальністю радимо скористатися послугами компанії https://zmeet.life/. Тут можна як замовити індивідуальний івент, так і відвідати будь-який улюблений захід не піднімаючись з дивану. Так, технології стрімко вдосконалюються. Платформа дозволяє розробити свій власний віртуальний простір, “запросити” на нього “гостей” та чудово провести час також не виходячи з дому. Ми ж співпрацюємо з компанію, як з одним з можливих майданчиків для трансляції подій (паралельно з YouTube, Facebook, Zoom).

Ще один з наших ресурсів — #BazaTechnology. Це також багатофункціональна платформа для івентів. Боїтесь, що не зможете залучити або втримати учасників своєї оn-line події? Вам сюди. Функціональність цього майданчику вражає: повне технічне оснащення (звук, світло, 3D ефекти, лазерне та/або кінетичне шоу, інтерактивні зони, та інше).

Для повної картини ще згадаємо про одну з популярних платформ — Ukrainian Main Stream. Це відкритий майданчик для стрімів, у першу чергу, для української шоу-індустрії, але тут також можна побачити і цікаві профільні події, церемонії, фестивалі. Трансляції відбуваються в основному у соцмережах.

 

Бюджети оn-line розваг та ваші можливості.

Ми звикли до того, що все нове завжди дуже коштовне. Але з оn-line подіями це… може бути по-різному. Адже можна зробити і феєричне, незабутнє, захоплююче дух 3D-шоу, а можна вкластися і в бюджетні кілька тисяч гривень, та провести невелику “зустріч” з колективом. Різноманітність форм та можливостей — головна відмінність івентів нового формату. І це, звичайно, чудово, адже великі можливості завжди призводять до розвитку як окремих компаній, так і цілих галузей та напрямів.

Наостанок, друзі, дуже радимо вам: плануйте та організовуйте свої важливі події, цікавтесь та влаштовуйте семінари, вечірки, корпоративи.

Усі можливості, реальні інструменти та івент-професіонали для цього є. Карантин — не привід сидіти рівно та не розвивати свою корпоративну культуру, контакти, зв’язки і таке інше.

Будьте здорові, бережіть себе та близьких та до зустрічі у нових проектах!

 

You may also like...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *